18.06.2021

День медичного працівника!

Понад півстоліття Нікопольський пологовий будинок надає акушерсько-гінекологічну та неонатологічну допомогу жінкам і новонародженим нашого регіону. В даний час в установі працює 108 медичних працівників: 21 лікар, 54 середнього персоналу та 33 молодшого медперсоналу, з яких 85 співробітників працюють більше 10 років. 34 співробітника мають трудовий стаж від 20 до 30 років, 9 медиків працюють понад 30 років і 3 співробітника (ми називаємо їх «старожили») трудяться більше 40 років. Професійний та згуртований колектив - це основа успішної праці кожного медичного закладу, так як від чіткої та злагодженої роботи медичної команди залежить якість та результат медичної допомоги нашим пацієнтам.

Напередодні професійного свята – Дня Медичного працівника, дозвольте висловити всім Вам, хто має відношення до цього непростого ремесла, безмежну повагу і безмежну вдячність! Напружені робочі будні, безсонні ночі, повні стресу вимагають мобілізації всіх сил організму. Саме з такою непростою професією ви пов’язали своє життя. Дозвольте висловити Вам особливу подяку за Вашу нелегку в моральному і фізичному плані, працю. За те, що ви не втратили здатність співпереживати, бути чуйними і розуміючими фахівцами.

Нехай Ваша робота приносить тільки радість і задоволення, а Ваше джерело життєвих сил ніколи не вичерпається. Бажаю Вам злагодженого колективу, успішних результатів Вашої роботи, щасливих посмішок пацієнтів та професійного просування! Нехай Ваші мрії здійснюються, всього самого найкращого в роботі та особистому житті!

Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне